Македонски | Shqip | English |

Skoda karoq | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Škoda , 1
29 Nov 16:31 , ,

Skoda Karoq 1.6TDI 115ks

17 500 EUR

Year: 2019
Mileage: 10 000 - 14 999
To the top