Македонски | Shqip | English |

Suzuki ignis | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Suzuki , 18
BMW , 1
Fiat , 1
Seat , 1
04 Aug 19:07 ,

Suzuki Ignis -02

2 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 110 000 - 119 999
12 May 12:22 , ,

Suzuki Ignis -04 dizel reg. do 2020

3 250 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
10 May 20:30 , ,

SEAT TOLEDO 1.9TDI FULL OPREMA

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Jan 16:40 , ,

Suzuki Ignis

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
25 May 23:56 ,

Suzuki Ignis 2008

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Mar 15:01 , ,

Suzuki Ignis

3 700 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Jan 19:31 ,

SUZUKI IGNIS 1.5i 75ks 4x4 84350km NAJUBAVO VO MK

Year: 2006
Mileage: 80 000 - 84 999
17 Sep 15:52 ,

SUZUKI IGNIS TNG ALEK PRODADENA

3 899 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
09 Jul 11:14 ,

Suzuki Ignis

3 400 EUR

Year: 2003
Mileage: 15 000 - 19 999
20 Jan 20:46 ,

Suzuki Ignis 1.3 4x4

2 800 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
22 Oct 18:35 ,

Suzuki Ignis 1.3 4x4 -01

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
17 May 14:49 ,

MERCEDES B 200 CDI 12 -07

8 990 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
03 Apr 22:08 , ,

Suzuki Ignis 1500 cm3 4x4 -05

3 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 07:51 , ,

Suzuki Ignis -01

2 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 130 000 - 139 999
20 Apr 10:05 , ,

Suzuki Ignis Dizel 3.5l 100km PRV GAZDA -04

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 100 000 - 109 999
17 Feb 17:19 , ,

Suzuki Ignis 1.3 Dizel PRV GAZDA-04

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 110 000 - 119 999
21 Jan 17:18 ,

Suzuki Ignis 4x4 - 07

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Jan 19:43 ,

Suzuki Ignis 1.4 -01

3 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top