Македонски | Shqip | English |

Toyota celica | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Toyota , 6
07 Feb 11:53 , ,

TOYOTA CELICA 1.8 VVTi a test plin

4 399 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
29 May 20:32 , ,

Toyota Celicia T23

4 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Sep 03:05 , ,

Toyota Celica -94

900 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Aug 23:21 , ,

TOYOTA CELICA -00

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
26 Apr 21:27 ,

TOYOTA CELICIA GT -99

3 250 EUR Намалена цена

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top