Македонски | Shqip | English |

VW Polo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 1540
Opel , 132
Peugeot , 81
Audi , 70
Ford , 49
BMW , 42
Fiat , 29
Renault , 28
Citroën , 27
Seat , 23
Toyota , 15
Alfa Romeo , 13
Nissan , 13
Škoda , 8
Honda , 5
Chevrolet , 4
Hyundai , 4
Kia , 4
Lancia , 4
Mazda , 4
Jeep , 2
Volvo , 2
MINI , 1
Smart , 1
21 Nov 17:28
Линк
, ,

Polo 1.2tdi..2010god..bluemotion

5 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Nov 17:06
Линк
,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 EUR

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999

Today 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 55 000 - 59 999
Yesterday 13:15 Store , ,

VW POLO 1.2 BENZIN -07 UNIKAT AUTO ZVEKI

3 400 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:54 ,

VW POLO 1,4 TDI

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 11:01 Store ,

VW POLO 1. 4 TDI

4 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 04:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
03 Dec 22:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Dec 20:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 20:23 ,

VW Polo -98

1 EUR

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
03 Dec 16:39 , ,

VW Polo cllasic

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 15:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 11:38 Store ,

VW Beetle 1,6 tdi neuvezuvana 160000km -12

9 990 EUR

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999

Слични пребарувања

vw polo Vw Polo Vw polo Vw polo Vw polo vw polo vw polo Vw polo Vw polo Vw polo

To the top