Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 21
Audi , 20
Peugeot , 16
BMW , 8
Ford , 8
Renault , 7
Fiat , 6
Citroën , 3
Nissan , 3
Seat , 3
Škoda , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1

Today 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 25 000 - 29 999
Today 00:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:48 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 499 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:45 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 499 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:40 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 18:36 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 14:12 ,

VW TOURAN -05

3 550 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 13:07 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:34 Store , ,

VW Touran 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:12 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Sep 23:58 , ,

VW Touran 7 sedista 1.6TDI

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 23:51 , ,

VW Touran 7 sedista 1.6TDI

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Sep 12:15 Store , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 11:34 ,

VW TOURAN -06

4 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Sep 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Sep 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 21:45 ,

VW Touran

7 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 16:52 Store ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 16:51 Store ,

VW TOURAN DSG 1.6

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Sep 15:58 ,

VW Touran dizel

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 13:22 , ,

VW TOURAN

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 11:30 ,

VW TOURAN -14 METAN I BENZIN 7 SEDISTA

6 999 EUR Намалена цена

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
23 Sep 08:33 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999

  • vw touran во категорија Automobiles
  • VW TOURAN во категорија Automobiles
  • VW TOURAN во категорија Automobiles
  • Vw touran во категорија Automobiles

To the top