Македонски | Shqip | English |

VW golf 1.9 tdi | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 2026
Opel , 59
Peugeot , 52
Audi , 47
Ford , 35
Citroën , 23
Fiat , 22
Renault , 20
Seat , 19
BMW , 10
Toyota , 8
Škoda , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Suzuki , 3
Hyundai , 3
Volvo , 3
Honda , 3
Chevrolet , 3
Lancia , 2
MINI , 1
Yugo , 1
Smart , 1
Lexus , 1

Yesterday 21:57 , ,

Vw Golf 5 1,9 TDI 2007 Comfortlinne full Nov uvoz

4 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:10 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105KS -05 GTI Full Oprema

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 17:06 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 17:02 Store , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3m-jet 62kw PERFEKTNO

4 690 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 16:46 Store , ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 06 AUTO KODEKS

4 590 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 15:33 Store ,

SEAT LEON 1.9 TDI EURO-5 UNIKAT NOV - 10..MT Auto

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 13:31 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI Edition sega uvezen od Germanija

5 850 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:33 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:43 , ,

VW GOLF 3 -96

Year: 1996
Mileage: 300 000 - 349 999
Yesterday 11:04 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90PS

4 690 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 10:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:23 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI so 105KS

3 850 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 00:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Oct 23:19 Store ,

VW GOLF 5 1.9TDI 77KW -03

3 999 EUR

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Oct 19:53 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2006 g.GOAL

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Oct 12:33 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Oct 08:51 ,

VW GOLF 4 1.9TDI 110KS

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Oct 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Oct 01:42 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Oct 22:22 Store , ,

VW GOLF 5 GOAL 1.9 TDI -06

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Oct 18:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
28 Oct 15:23 ,

VW Golf 5

4 990 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top