Македонски | Shqip | English |

Volkswagen beetle | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 8
Audi , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Today 09:46 Store ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

9 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 19:04 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 18:52 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
10 Oct 00:23 ,

VOLKSWAGEN NEW BEETLE

2 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 300 000 - 349 999
10 Oct 00:15 ,

CITROEN XSARA 1.9D

1 600 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Oct 23:55 ,

MERCEDES BENZ E250 AVANTGARDE

3 500 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Oct 18:40 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
25 Sep 16:20 Store , ,

Volkswagen Beetle 2014

9 870 EUR

Year: 2014
Mileage: 120 000 - 129 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Oct 11:24 , ,

VOLKSWAGEN BEETLE BUBA 1.9 TDI -02

2 700 EUR

Year: 2002
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Sep 16:15 ,

VW Volkswagen Beetle

2 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Dec 20:41 ,

VW Beetle

2 650 EUR

Year: 1999
Mileage: 100 000 - 109 999
21 Jun 09:29 ,

VW Beetle

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
22 Mar 20:20 , ,

VW Beetle 1.6 Benzin

3 900 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Jan 18:40 ,

Volkswagen Beetle 1.9 tdi

Year: 2000
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Dec 16:41 , ,

VW New Beetle -08

6 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 70 000 - 74 999
09 Nov 15:48 , ,

VW Beetle -02

Year: 2002
Mileage: 160 000 - 169 999
30 May 09:49 ,

VW New Beetle BUBA -72

Year: 70s
Mileage: 50 000 - 54 999
08 Jan 16:21 , ,

VW New Beetle Buba -99

3 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top