Македонски | Shqip | English |

Vw touran | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 23
Audi , 21
Peugeot , 16
BMW , 12
Fiat , 6
Ford , 6
Renault , 6
Nissan , 4
Citroën , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Mazda , 1

Today 20:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 17:13 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 14:58 ,

VW Touran dizel

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 12:23 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 12:22 , ,

VW TOURAN

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:14 Store , ,

VW Touran 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 10:13 Store , ,

VW Touran 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

11 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 120 000 - 129 999
Today 10:09 Store , ,

VW Touran 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 08:21 Store ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:20 Store ,

VW TOURAN DSG 1.6

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 06:35 Store ,

VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 250 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 00:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 25 000 - 29 999
Yesterday 23:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:16 ,

VW TOURAN -14 METAN I BENZIN 7 SEDISTA

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 19:28 Store ,

VW Touran 1.9 tdi -05 6 socuvano extra

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:15 Store ,

VW Touran 1.9 tdi -05 6 socuvano extra

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 10:15 ,

VW TOURAN 1.9TDI(105ks) DSG 7 SEDISTA MOZI ZAMENA

4 999 EUR

Year: 2006
Mileage: 15 000 - 19 999
Yesterday 09:35 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:35 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:30 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:30 Store ,

Mercedes-Benz A 180CDI 110ks SERVISIRANO -06

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 09:29 Store ,

Nissan Qashqai 1.5dCi 106ks 142.000km PANORAMA -08

6 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:29 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 07:24 ,

VW Touran 2.0 Tdi 7 Sedista DSG AutoMatic 2011 God

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Oct 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Oct 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Oct 10:55 ,

VW TOURAN 2.0 TDI -06 170KS DSG AUTOMATIK CH

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Oct 10:39 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Oct 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Oct 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Oct 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Oct 21:45 ,

VW Touran

7 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Oct 17:30 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 2007

4 099 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top