Македонски | Shqip | English |

atego | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 1
16 Mar 18:59 ,

VW Passat 2.0 tdi

6 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

  • Atego во категорија Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Atego во категорија All Category
  • atego во категорија Automobiles
  • Atego во категорија Trucks and Trailers
  • Atego во категорија Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery

To the top