Македонски | Shqip | English |

audi A3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 1198
Opel , 177
BMW , 71
Peugeot , 70
Ford , 53
Renault , 50
Citroën , 40
Fiat , 32
Seat , 31
Alfa Romeo , 26
Toyota , 13
Nissan , 10
Hyundai , 7
Škoda , 7
Kia , 6
Mazda , 6
Honda , 4
Dodge , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Yesterday 11:05
Линк
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105 HP -08 S-line

5 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Oct 17:27
Линк
, ,

Audi A3 2.0 140hp

4 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 07:45 ,

Audi A3

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:22 Store , ,

AUDI A3 1.9 TDI 2008 GODINA

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 22:21 Store , ,

AUDI A3 1.9 TDI DSG 2007 GODINA

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 21:16 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER TOP CENA

7 499 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 21:12 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER TOP CENA

7 499 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 20:53 Store ,

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI 150KS ULTRA LED FACELIFT

15 400 EUR

Year: 2016
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 20:53 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI 77KW AMBIENT FACELIFT EURO 5

6 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 20:46 , ,

Audi A3 2.0 Sportback redizajn full oprema

3 499 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 17:06 , ,

Mercedes benz e 220

22 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 11:05 , ,

Audi A3 1.9 tdi 105 HP -08 S-line

5 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:32 , ,

AUDI A3 1.9 TDI 131KS 6 BRZINI REG 10 2021

2 199 EUR

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 00:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
27 Oct 14:40 ,

AUDI A3 -09 1.6 benzin i plin 102ks

6 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Oct 12:52 , ,

Audi A3 Limousine

14 300 EUR

Year: 2015
Mileage: 130 000 - 139 999
27 Oct 11:39 ,

Audi A3

Year: 2012
Mileage: 95 000 - 99 999
27 Oct 08:04 Store ,

AUDI A3 -06

5 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Oct 00:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Year: 2019
Mileage: 0 - 4 999
26 Oct 19:39 ,

Audi A3

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Oct 18:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Oct 18:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
26 Oct 14:23 ,

AUDI A3 -06 2.0 TDI 103KW

5 100 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Oct 10:42 , ,

AUDI A3 -03 Diesel 3 vrati

3 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Oct 14:35 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2006 S-line

9 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Oct 09:35 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Oct 19:30 Store ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 2009 GOD

3 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999

  • audi A3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi A3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • audi a3 во категорија Automobiles

To the top