Македонски | Shqip | English |

bmw 320 d | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 300
Peugeot , 61
Opel , 50
Ford , 41
Audi , 36
Fiat , 26
Renault , 19
Citroën , 17
Seat , 12
Toyota , 6
Chevrolet , 5
Hyundai , 5
Mazda , 5
Honda , 4
Nissan , 4
Škoda , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Lancia , 1
Lexus , 1
MINI , 1

Today 11:58 ,

Bmw Coupe 320

7 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 19:50 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:50 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:50 Store ,

BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ NOVO NOVO - 06.MT Auto

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:50 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:49 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:44 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:43 Store ,

BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ NOVO NOVO - 06.MT Auto

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 19:42 Store ,

BMW 320 D 163 KS KOZA XENON M-PAKET -08 MT Auto

6 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:42 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:38 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 19:38 Store ,

BMW 320 D 163 KS KOZA XENON M-PAKET -08 MT Auto

6 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:37 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 18:06 ,

BMW 320D Facelift -10

7 990 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999

  • BMW 320 d во категорија All Category
  • bmw 320 d во категорија Automobiles
  • bmw 320 d во категорија Automobiles
  • BMW 320 d во категорија Automobiles

To the top