Македонски | Shqip | English |

bmw x4 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 7
Opel , 2
Hyundai , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
22 Oct 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
08 Oct 17:40 ,

BMW X4 M (F26) 2.0d 190HP (X-drive)

40 000 EUR

Year: 2017
Mileage: 100 000 - 109 999
01 Oct 11:12 Store ,

BMW X4 xDrive 2.0D 190HP X-LINE

28 600 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Feb 18:20 Store ,

BMW 1er 120d

1 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
01 Feb 12:57 Store ,

BMW 118d -05

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Jan 23:36 ,

BMW 318d so NAVIGACIJA

7 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
02 Oct 18:15 ,

BMW 330 Ci coupe m sport 2 smg

8 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Apr 10:06 ,

OPEL ASTRA 1.9CDTI 120KS COSMO PAKET MOZNA ZAMENA

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Nov 10:33 , ,

OPEL ASTRA 1 6 16 V PLIN CDX OPREMA -02 ODLICNA

Year: 2002
Mileage: 160 000 - 169 999
27 Oct 12:50 ,

LAND ROVER FREELANDER 2.0 TD4 115KS 4x4 -05

5 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
27 Sep 10:44 ,

LAND ROVER FREELANDER 2.0TD4 4X4 NEW FACE -05

5 190 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
04 Jun 22:31 ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 4X4 100% UNIKAT -06

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
28 May 20:30 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4X4 6 BRZINI 100% UNIKAT -05

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
07 May 19:10 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 KLIMATRONIK 100% UNIKAT-06

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top