Македонски | Shqip | English |

caravelle | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 1
Opel , 1
24 Sep 14:36 , ,

VW T4 Caravelle -98 2.5 TDI

4 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
28 Aug 23:23 , ,

T kombe

1 400 EUR

Year: 1996
Mileage: 0 - 4 999
23 Apr 08:49 ,

VW T5 2.5TDI Caravelle

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Jul 15:53 , ,

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI -03

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Jul 15:24 Store ,

VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI 8+1 KLIMA-07

8 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Feb 12:14 , ,

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 17:26 ,

VW T5 Caravelle 2.0TDI

15 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
10 Mar 11:55 , ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI

5 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 300 000 - 349 999
16 Aug 22:43 ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI -98

4 800 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
To the top