Македонски | Shqip | English |

ford mondeo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Ford , 737
Opel , 69
Peugeot , 32
Audi , 31
BMW , 28
Citroën , 15
Renault , 10
Seat , 10
Toyota , 10
Fiat , 7
Nissan , 4
Škoda , 3
Honda , 2
Mazda , 2
Chevrolet , 1
Lancia , 1
23 Sep 16:36
Линк
,

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999

Yesterday 21:33 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 21:33 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

8 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:29 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 21:23 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

8 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 16:18 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 16:18 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:00 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Sep 16:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 30 000 - 34 999
30 Sep 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
30 Sep 12:51 ,

Ford Mondeo 2.0 -01

1 900 EUR

Year: 2001
Mileage: 20 000 - 24 999
29 Sep 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS - 08.MT Auto

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Sep 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
28 Sep 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
28 Sep 11:06 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
27 Sep 11:40 Store ,

FORD MONDEO 1.5 ECOBOOST 160KS TREND -15

11 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 95 000 - 99 999
27 Sep 11:01 , ,

Ford mondeo 1.8td

1 200 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 21:36 Store ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI moze i zamena

2 799 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Sep 16:51 , ,

Ford mondeo prodavanje

5 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999


To the top