Македонски | Shqip | English |

frontera | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 196
Audi , 44
Peugeot , 38
BMW , 35
Renault , 32
Ford , 23
Alfa Romeo , 22
Citroën , 21
Fiat , 19
Seat , 18
Toyota , 6
Nissan , 5
Kia , 4
Škoda , 4
Hyundai , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Honda , 1
14 Oct 15:31 ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
13 Oct 21:10 , ,

Opel Frontera 2.2 Benzin Turbo

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Oct 09:09 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:53 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Jul 10:54 Store ,

VW Passat 1.9TDi 105ks SPORTLINE -06

5 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999

  • Frontera во категорија Automobiles
  • Frontera во категорија Automobiles
  • Frontera во категорија All Category
  • frontera во категорија Automobiles
  • frontera во категорија Tires and Rims
  • frontera во категорија Boats and Watercraft
  • frontera во категорија Automobiles

To the top