Македонски | Shqip | English |

golf 3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 1199
Opel , 128
Audi , 101
Peugeot , 82
BMW , 72
Ford , 61
Renault , 55
Fiat , 41
Citroën , 37
Seat , 26
Alfa Romeo , 23
Toyota , 11
Mazda , 9
Nissan , 7
Hyundai , 7
Kia , 5
Škoda , 5
Volvo , 5
Honda , 5
Suzuki , 4
Chevrolet , 4
Smart , 3
Daewoo , 3
Lancia , 3
Lada , 2
MINI , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Jeep , 1
Lexus , 1
Today 00:14 ,

VW Golf 3 -94

1 450 EUR

Year: 1994
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Year: 1995
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 EUR

Year: 1994
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION - 11.MT Auto

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS - 08.MT Auto

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 220 CDI 150 KS AVTOMATIK -07 MT Auto

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD C-MAX 1.8 TDCI 115 KS GHIA FULL -07 MT Auto

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 12:50 Store ,

Rent a car VW Golf Caravan

1 470 MKD / daily

Year: 2018
Mileage: 55 000 - 59 999
Yesterday 12:14 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 12:03 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 12:03 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 10:44 , ,

VW GOLF 1,4 -09 FULL OPREMA PLIN OD MKD

4 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 170 000 - 179 999

Слични пребарувања

golf 3 Golf 3 Golf 3 Golf 3 Golf 3 Golf 3 golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3

To the top