Македонски | Shqip | English |

jeep grand cherokee | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Jeep , 155
BMW , 5
Audi , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Chevrolet , 1
Ford , 1
Kia , 1
Yesterday 11:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Oct 18:08 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Oct 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 EUR

Year: 2013
Mileage: 130 000 - 139 999
26 Oct 15:43 Store ,

JEEP GRAND CHEROKEE KAKO NOVO

22 800 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
24 Oct 09:44 , ,

Jeep Grand Cherokee Summit

33 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 100 000 - 109 999
23 Oct 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
21 Oct 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Oct 13:52 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE - 2017 год.

49 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 70 000 - 74 999
21 Oct 13:48 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE - 2012 год.

26 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
19 Oct 23:11 , ,

Jeep

7 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
15 Oct 15:39 Store ,

Jeep Grand Cherokee

48 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 70 000 - 74 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
20 Aug 09:27 , ,

JEEP CHEROKEE -95

Year: 1995
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Jul 13:59 ,

Jeep Grand Cherokee -00

5 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
26 May 21:43 ,

JEEP GRAND-CHEROKEE

5 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Feb 13:02 ,

Jeep Grand Cherokee

3 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
10 Feb 13:30 , ,

Jeep Grand Cherokee Limited Edition

29 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 110 000 - 119 999
21 Jan 20:09 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel

9 700 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
10 Jan 21:56 ,

Jeep Grand Cherokee 5.2

7 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
02 Jan 20:36 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 crdi -06

8 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Dec 18:59 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 160kw -05

7 590 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Nov 16:41 ,

Jeep Grand Cherokee

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Nov 16:04 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 -14

Year: 2014
Mileage: 55 000 - 59 999
12 Oct 19:01 ,

Jeep Grand Cherokee

Year: 2000
Mileage: 20 000 - 24 999
03 Oct 01:28 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -00

5 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
21 Sep 21:26 , ,

Jeep Grand CHEROKEE 3.1 TD -01

4 290 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Sep 17:26 , ,

Jeep Grand Cherokee

8 500 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Sep 19:30 ,

Mercedes Benz E270 -03

5 200 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Sep 14:39 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.1td, koza, klima, 4200 eur

4 200 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Aug 15:46 ,

Jeep Grand Cherokee

7 400 EUR

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
25 Aug 00:28 ,

Jeep Grand Cherokee. 3.0 Dizel 218Ks TOP FORMA

8 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Jul 01:33 ,

Grand Cherokee

6 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 300 000 - 349 999
25 Jul 18:55 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 2.5TD 116KS SERVISIRAN OFFROAD

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Jun 17:55 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel -07

8 450 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999


To the top