Македонски | Shqip | English |

opel astra gtc | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 229
Peugeot , 14
Audi , 13
BMW , 12
Renault , 5
Fiat , 4
Ford , 4
Nissan , 3
Citroën , 2
Chrysler , 1
Honda , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
Yesterday 10:17 Store , ,

Opel Astra Gtc 1.4 benzin 66kw 2007 g

3 550 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 07:30 Store ,

OPEL ASTRA GTC COSMO 1,9 CDTI 150KS

3 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Oct 09:09 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Oct 18:48 , ,

Opel astra cabrio

1 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Oct 19:53 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Sep 12:39 , ,

Opel Astra GTC 1.6 115HP automatic sport

3 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Sep 10:59 Store , ,

Opela Astra GTC

3 100 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Aug 09:53 , ,

Opel astra gtc 1.6 reg cela godina 3200 evra

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Aug 11:53 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.6 COSMO

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
19 Aug 14:44 , ,

Opel Astra GTC 1.7

4 100 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999


To the top