Македонски | Shqip | English |

opel frontera | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 191
Audi , 42
Peugeot , 38
Renault , 32
BMW , 31
Ford , 23
Alfa Romeo , 21
Citroën , 21
Fiat , 19
Seat , 17
Toyota , 6
Nissan , 5
Kia , 4
Škoda , 4
Hyundai , 2
Jeep , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Honda , 1
Mazda , 1
Today 08:59 ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Sep 14:00 , ,

Opel Frontera 2.2 Benzin Turbo

5 999 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Jul 10:54 Store ,

VW Passat 1.9TDi 105ks SPORTLINE -06

5 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jun 14:12 Store ,

Ford Focus 1.8TdCi GHIA 116ks - 07

3 450 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top