Македонски | Shqip | English |

panda | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 82
Opel , 19
Peugeot , 17
BMW , 12
Ford , 7
Audi , 6
Citroën , 5
Renault , 4
Seat , 4
Nissan , 2
Honda , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Yesterday 14:27 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 14:26 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 14:26 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 12:01 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:39 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 999 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:26 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

10 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 11:18 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI.REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:17 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 999 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:16 Store ,

OPEL CORSA 1.0i BEN FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

2 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:14 Store ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 40 000 - 44 999
Yesterday 11:13 Store ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

3 590 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Sep 18:04 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 66kw 90ks MOZI I ZAMENA

2 900 EUR

Year: 1999
Mileage: 20 000 - 24 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 08:33 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Sep 12:46 Store ,

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Sep 13:09 Store ,

Fiat Panda 1.2 i 4X4 2005

3 150 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Sep 19:09 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 159000km NOVA!! MAKS AUTO

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
12 Aug 19:03 , ,

FIAT PANDA 1.1 -06 SO KLIMA

2 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
10 Aug 20:21 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 207000km EDITION MAKSAUTO

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Jul 23:33 Store ,

FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god.

2 999 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
02 Jun 22:40 , ,

Odlicno socuvana Fiat Panda -07 od prv gazda

2 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
16 May 19:30 ,

FIAT PANDA ALL ROAD 4x4 1.3MJET 70KS MAKSAUTO

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
11 May 15:46 ,

SE PRODAVA FIAT PANDA!

2 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999

  • Panda во категорија Automobiles
  • panda во категорија All Category
  • panda во категорија Automobiles

To the top