Македонски | Shqip | English |

punto evo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 24
BMW , 1
Today 07:18 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3M JET REGISTRIRANO -11

3 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
18 Oct 19:43 Store , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MJET jimauto group

4 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Sep 21:40 , ,

Fiat Punto EVO 1.3 MultiJet 2011god.

4 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
10 Sep 13:56 Store ,

Fiat Grande Punto evo 1.3 jtdm -09

2 999 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
14 Aug 11:42 Store , ,

FIAT PUNTO EVO 1.2I -11 EURO 5

4 100 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
11 Aug 00:38 , ,

Fiat punto evo

3 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
14 Jun 21:46 , ,

Fiat Punto Evo

4 150 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
25 May 01:48 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 m. Jet 90ks ful oprema

1 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
17 Feb 13:32 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet -11 Euro5 Start&Stop

4 250 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
06 Dec 09:07 ,

Fiat Punto Evo

Year: 2010
Mileage: 60 000 - 64 999
18 Oct 17:27 , ,

Fiat Grande punto evo 1.3 multijet 55kw

4 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Jun 18:09 ,

Fiat Punto Evo Sport

6 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 45 000 - 49 999
20 Feb 23:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 60 000 - 64 999
24 Jan 01:51 , ,

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 70 000 - 74 999
21 Oct 13:21 ,

Fiat Punto Evo -10

Year: 2010
Mileage: 45 000 - 49 999
17 Sep 15:47 ,

Fiat Grande Punto Evo -08

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Jul 23:49 , ,

BMW 320d -01

4 400 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Mar 08:57 , ,

Fiat Punto Evo -07

3 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 5 000 - 9 999
To the top