Македонски | Shqip | English |

sandero | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Dacia , 25
BMW , 7
Audi , 1
Peugeot , 1
Yesterday 20:02 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

9 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:55 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

9 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 10:16 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 199 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 10:06 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 10:05 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 199 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Oct 18:40 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
05 Oct 21:52 , ,

Dacia Sandero 1.2 -16

260 000 MKD

Year: 2016
Mileage: 60 000 - 64 999
03 Oct 16:35 ,

Dacia Sandero 1.4 benzin/plin 72ks 2010 Reg

2 899 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
15 Sep 21:42 ,

Dacia sandero stepway

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Sep 00:25 , ,

Prodavam Dacia Sandero 1.2 2010god Odlicna

3 199 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
05 Sep 17:02 , ,

Prodavam Dacia Sandero 1.2 2010god Odlicna

3 199 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Jan 15:38 , ,

Dacia Sandero -15 NEUVEZENO

4 900 EUR

Year: 2016
Mileage: 65 000 - 69 999
03 Aug 21:18 ,

DACIA SANDERO 1.5 DCI

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
02 May 14:46 , ,

DACIA SANDERO

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Mar 17:46 , ,

Dacia Sandero kako nova

4 400 EUR

Year: 2011
Mileage: 20 000 - 24 999
14 Feb 13:33 , ,

Dacia Sandero projdeni 22.322km neuvezuvana

4 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 20 000 - 24 999
05 Nov 20:20 ,

DACIA SANDERO NEUVEZEN 70 000 KM

3 599 EUR

Year: 2010
Mileage: 65 000 - 69 999
05 Aug 11:33 ,

Dacia Sandero 1.4 MPI

4 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 60 000 - 64 999
04 Aug 11:00 ,

Dacia Sandero top kola

5 200 EUR

Year: 2012
Mileage: 10 000 - 14 999
18 Jun 22:44 , ,

Dacia Sandero

Year: 2009
Mileage: 100 000 - 109 999
04 Apr 18:24 ,

Dacia Sandero

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
03 Apr 17:42 ,

Dacia Sandero Stepway

Year: 2011
Mileage: 60 000 - 64 999
25 Mar 09:29 , ,

Dacia Sandero

5 150 EUR

Year: 2010
Mileage: 40 000 - 44 999
19 Feb 20:06 ,

DACIA SANDERO STEPWAY

5 150 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 85 000 - 89 999
27 Oct 15:24 , ,

Dacia Sandero -10

3 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 55 000 - 59 999
28 Sep 15:46 ,

Dacia Sandero 1.4MPI 75KS -10

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 20 000 - 24 999
13 Jul 02:01 , ,

Dacia Sandero -09

3 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 5 000 - 9 999
08 Jun 20:01 , ,

Dacia Sandero 1.5dci -09

4 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 5 000 - 9 999
19 May 20:09 , ,

Dacia Sandero -09

Year: 2009
Mileage: 85 000 - 89 999
02 Sep 13:09 , ,

Dacia Sandero Ambiens plus -09

5 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 35 000 - 39 999
25 May 08:00 ,

Dacia Sandero -10

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 20 000 - 24 999
29 Mar 18:55 , ,

Dacia Sandero 1.4i -10

5 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 30 000 - 34 999
To the top