Македонски | Shqip | English |

seat ibiza | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Seat , 735
Opel , 151
Audi , 68
BMW , 58
Peugeot , 51
Ford , 45
Renault , 41
Citroën , 39
Fiat , 25
Alfa Romeo , 22
Toyota , 12
Škoda , 8
Nissan , 6
Honda , 4
Hyundai , 4
Kia , 4
Mazda , 4
Chevrolet , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Lancia , 1
Smart , 1

Today 21:33 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 21:33 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

8 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 21:29 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 21:23 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

8 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 20:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:04 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 BENZ PLIN -08 AUTO ZVEKI

3 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 10:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 18:00 Store , ,

Seat Ibiza

4 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Sep 22:20 , ,

Seat Ibiza 1.2 Benzin

2 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Sep 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Sep 18:40 ,

Seat ibiza 1.2 12v uvezena od ch

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Sep 18:19 ,

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN FULL OPREMA

2 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Sep 17:23 ,

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 700 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Sep 14:43 Store ,

SEAT IBIZA 1.6 105 KS FR OPREMA -09 MT Auto

4 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Sep 12:50 Store ,

Rent a car Seat Ibiza ST Caravan

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 09:57 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi Neuvezena servisna kniska full

2 950 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999


To the top