Македонски | Shqip | English |

touran | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 29
Opel , 28
Peugeot , 22
BMW , 19
Ford , 18
Fiat , 8
Renault , 8
Seat , 8
Citroën , 6
Nissan , 3
Chevrolet , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Hyundai , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Subaru , 1

Today 07:35 Store ,

VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 250 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 25 000 - 29 999
Today 00:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:48 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 499 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:45 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 499 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:40 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 14:12 ,

VW TOURAN -05

3 550 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:34 Store , ,

VW Touran 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:12 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Sep 23:58 , ,

VW Touran 7 sedista 1.6TDI

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 23:51 , ,

VW Touran 7 sedista 1.6TDI

10 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Sep 12:15 Store , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 11:34 ,

VW TOURAN -06

4 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
24 Sep 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Sep 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 21:45 ,

VW Touran

7 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999

  • Touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Automobiles
  • Touran во категорија Vehicles

To the top