Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 15:46
Линк
,

BMW GT328IXdrive 2015

16 EUR

Year: 2015
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Jun 15:21
Линк
, ,

Hyndai Lantra -99

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 150 000 - 159 999

Today 09:02 , ,

KIA SPORTAZH 4X4 Dizel -08 NEUVEZENA MK R

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 09:02 , ,

BMW X5 X-drive 3.0d tiptronik

13 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 08:57 ,

BMW 730

7 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:57 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi

Year: 2003
Mileage: 25 000 - 29 999
Today 08:44 , ,

AUDI Q7 QUATTRO Airmatic

12 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 08:42 ,

BMW 530D

3 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:38 , ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI -06 KLIMA KAKO NOV FULL

2 499 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 08:38 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 DIZEL -97 KLIMA FULL

1 799 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:36 , ,

TOYOTA.YARIS.1.4.DIZEL 90.KS.07.KLIMA.NOVO.FULL

3 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 08:34 , ,

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN -05 KLIMA

1 499 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
Today 08:34 , ,

CHEVROLET SPARK -05 SERVO KAKO NOV

1 699 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 08:21 ,

Peugeot 208 1.6 e HDI -13

6 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:15 , ,

VW Buba na plin itno

2 250 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 06:52 , ,

Cip Dodge -99

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 06:35 ,

VW TOURAN -05

3 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 03:52 ,

Renault Master TDI 1996

6 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Year: 2016
Mileage: 70 000 - 74 999
Today 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 03:30
Линк
, ,

Mercedes E 280 CDI Avantgarde Automatic

3 099 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 EUR

Year: 1991
Mileage: 40 000 - 44 999
Today 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 03:11 , ,

Ford Focus

3 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
Today 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 02:29 ,

Citroen C3

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 02:29 , ,

Lada 110

Year: 2000
Mileage: 5 000 - 9 999
Today 02:28 ,

FIAT PUNTO

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 02:24 , ,

VW Touareg perfektna sostojba -11

21 500 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 75 000 - 79 999
Today 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Year: 1997
Mileage: 30 000 - 34 999
To the top