Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

22 Mar 13:54
Линк
,

VW Tuareg30 -12 270ks

20 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 15 000 - 19 999
26 Mar 17:28
Линк
, ,

VW Golf 6 1.6

7 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999

Today 23:14 , ,

BMW X5

25 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 23:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 23:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 22:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 40 000 - 44 999
Today 22:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:52 , ,

Opel Corsa 1,3 multijet

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:52 ,

BMW 325 i XDrive

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:52 , ,

VW Golf 5 2.0 -04

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:52 ,

Opel Corsa

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:52 ,

Opel Vectra - 1.6 PLIN ( A TEST )

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 22:52 , ,

Mercedes-Benz E 200 cdi moze zamena

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:48
Линк
, ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 450 000 - 499 999
Today 22:48 ,

SE KUPUVA AVTOMOBIL KOLA VOZILO AVTO DJIP JEEP

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:48 ,

VW Volkswagen Golf 3 1.9 obicen

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:48 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 200 MKD

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:48 ,

VW Volkswagen Golf 3 1.9 obicen

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 22:48 , ,

Nissan Note 1.5 -07

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 22:48 , ,

Alfa Romeo 166

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 22:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 22:42 , ,

SUZUKI SPORTAZZ 4X4 dizel 2008 Mozzna Zamea pomalo

5 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 85 000 - 89 999
Today 22:38
Линк
, ,

Peugeot Boxer tovarni kombinja

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 22:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 22:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Year: 1994
Mileage: 130 000 - 139 999
Today 22:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 22:29 , ,

Chevrolet Spark

1 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 95 000 - 99 999
Today 22:28 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115 PS -03

2 799 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 22:27 ,

Suzuki Alto

850 EUR

Year: 1996
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 22:26 , ,

Kia Sportage Dizel -08

5 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
Today 22:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 80 000 - 84 999
Today 22:22 ,

Suzuki Maruti

Year: 1991
Mileage: 25 000 - 29 999
Today 22:18 , ,

Audi A6

2 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top