Македонски | Shqip | English |

Fiat dukato | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

06 Oct 08:24 , ,

FORD TRANZIT 2.2 DTDI AKTIV BUS -09

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Aug 10:32 Store ,

FORD S MAX 2.0 TDCI

5 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Apr 08:31 ,

FIAT DUKATO MAXI 120 multi jet

6 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Feb 15:42 ,

Fiat Ducato Maxi

8 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999

Слични пребарувања

Fiat dukato Fiat dukato

To the top