Македонски | Shqip | English |

Golf 3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles


Today 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
Today 00:14 ,

VW Golf 3 -94

1 450 EUR

Year: 1994
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Year: 1995
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:25 Store ,

Bmw X6 3.5 xdrive 4x4 *Svajcarska Kola*

25 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 EUR

Year: 1994
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:04 , ,

VW Golf 3 -97

600 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 09:04 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:36 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:33 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:33 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI.REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 390 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 08:32 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

3 299 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:32 Store ,

OPEL CORSA 1.0i BEN FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

2 890 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 EUR

Year: 1998
Mileage: 170 000 - 179 999

  • golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • Golf 3 во категорија Automobiles
  • golf 3 во категорија Vehicles
  • Golf 3 во категорија Vehicles

To the top