Македонски | Shqip | English |

Golf 6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 14:54
Линк
, ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
28 Sep 12:42
Линк
,

VW Golf 6 -13

8 600 EUR

Year: 2013
Mileage: 250 000 - 299 999

Today 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:09 Store , ,

VW VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 81kw 2009

7 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:58
Линк
,

VW Golf 6 1.6 tegistriran

5 750 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:46
Линк
,

VW Golf 6 1.6 tegistriran

5 750 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:29 , ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:54
Линк
, ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION - 11.MT Auto

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS - 08.MT Auto

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE NOV -07.MT Auto

4 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS COSMO -10 MT Auto

7 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 220 CDI 150 KS AVTOMATIK -07 MT Auto

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MAZDA 6 2.0 CDTI 136 KS, 179000 KM..-06..MT Auto

3 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 101 KS 7 SEDISTA -06 MT Auto

3 599 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD C-MAX 1.8 TDCI 115 KS GHIA FULL -07 MT Auto

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:06 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI COMMON RAIL -08

4 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 13:25 Store ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 81KW 6 BRZINI NAVIGACIJA

10 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 13:06 , ,

VW Golf 5 1.9tdi trend united model -07 full

4 950 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 12:14 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999

Слични пребарувања

Golf 6 golf 6 Golf 6 Golf 6 Golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 Golf 6 Golf 6

To the top