Македонски | Shqip | English |

Pikap | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 17:30 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 2007

4 099 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 17:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

Year: 1998
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 17:28 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 17:26 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 21:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Oct 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Oct 09:28 Store ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

3 250 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
10 Oct 09:09 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:53 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Sep 12:06 , ,

Seat Ibiza tovarno pikap vozilo

5 700 EUR

Year: 2012
Mileage: 45 000 - 49 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Aug 13:45 , ,

Ford Transit -07

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Aug 16:45 , ,

Ford

123 MKD

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Aug 09:15 , ,

Yugo 55

Year: 1995
Mileage: 80 000 - 84 999

  • Pikap во категорија Vehicles
  • Pikap во категорија Automobiles
  • Pikap во категорија Automobiles
  • Pikap во категорија Vehicles
  • pikap во категорија Automobiles
  • Pikap во категорија Automobiles
  • pikap во категорија Automobiles
  • Pikap во категорија Vehicles
  • Pikap во категорија Machinery and Inventory
  • Pikap во категорија Vehicles

To the top