Македонски | Shqip | English |

Renault clio | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

16 Oct 11:44
Linku:
Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999

Today 16:29 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Year: 1998
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 10:37 , ,

RENAULT CLIO 1.5 dci 66kw -14 REGISTRIRANO

5 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 09:46 Store ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

9 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:25 Store ,

Nissan Qashqai 1.5dCi 106ks 142.000km PANORAMA -08

6 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 20:17 Store ,

Opel Zafira 1.7CDTI 110ks 6brzini 7mesta - 2009

4 450 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 20:17 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 19:04 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 18:52 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 15:14 Store ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS - 08.MT Auto

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 13:30 ,

Renault Clio 3 UNIKAT 20th NAVI EURO5

4 670 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 12:58 Store , ,

OPEL ASTRA 1.3CDTI 127000km Servisna kniska

4 299 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 10:56 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS 5.0L 100 SPORT VIP AUTO

4 450 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 10:39 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -06 REGISTRIRANA

2 950 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:36 Store , ,

Renault Clio 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

4 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:34 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 10:23 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS 5.0L 100 SPORT VIP AUTO

4 450 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Year: 2016
Mileage: 70 000 - 74 999
20 Oct 12:43 Store ,

Renault Clio ENERGY 1.5dCi 90HP ECO

7 300 EUR

Year: 2016
Mileage: 170 000 - 179 999
19 Oct 20:37 ,

RENAULT CLIO 1.2 Storia

2 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
19 Oct 18:04 , ,

Renault Clio 1.2i 75ks benzin i plin -09

3 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Oct 08:27 Store ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS GENERATION -16

7 999 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Oct 02:12 Store ,

Mercedes-Benz E - 200 CDI BlueTEC *EURO 6* - 2016

21 999 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999


To the top