Македонски | Shqip | English |

Suzuki jimny | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
22 Oct 09:46 Store ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

9 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Oct 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Dec 17:44 , ,

Suzuki Jimny -08 1.3 benzin

6 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 95 000 - 99 999
13 Apr 17:22 , ,

SUZUKI JIMNY

5 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
16 Jul 02:19 ,

Suzuki Jimny -02

3 200 EUR

Year: 2002
Mileage: 65 000 - 69 999


To the top