Македонски | Shqip | English |

Volvo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles


Today 08:59 , ,

VOLVO C 30 1.6D DRIVE ODLICNA SOSTOJBA -11

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 08:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

18 500 EUR

Year: 2018
Mileage: 10 000 - 14 999
Yesterday 21:44 ,

VOLVO XC 60 D4

25 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 20:59 Store ,

VOLVO V60 1.6D 84KW MOMENTUM LED NAVIGACIJA

8 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 18:15 , ,

KIA CEED 1.6 CRDI PRV SOPSTVENIK

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 11:43 Store , ,

VOLVO V40 2.0 D2 PROFESIONAL GPS NAVI AVTO MIRO

9 990 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:39 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

20 800 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:18 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI LED AVTO MIRO

7 990 EUR

Year: 2016
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 11:17 Store , ,

VOLVO V40 2.0 D2 PROFESIONAL GPS NAVI AVTO MIRO

9 990 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:16 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

20 800 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:30 , ,

Volvo XC 70 Cross Country

6 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:19 ,

Volvo s60 D5

Year: 2002
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Oct 20:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Oct 09:35 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Oct 09:35 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Oct 09:30 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 350 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Oct 09:30 Store ,

Mercedes-Benz A 180CDI 110ks SERVISIRANO -06

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Oct 09:29 Store ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Oct 18:38 , ,

Volvo 460

900 EUR Çmimi me zbritje

Year: 1995
Mileage: 300 000 - 349 999
24 Oct 18:11 ,

VOLVO V40 D3

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2017
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Oct 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999

  • volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Volvo në kategorinë Trucks and Trailers
  • Volvo në kategorinë Automobiles
  • Volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Volvo në kategorinë Automobiles
  • Volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery
  • Volvo në kategorinë Automobiles
  • Volvo në kategorinë Heavy Duty Vehicles, Vans and Lifting Machinery

To the top