Македонски | Shqip | English |

Vw | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

17 Sep 16:23
Линк
, ,

VW Passat karavan -06

4 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Sep 21:43
Линк
, ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 10:38
Линк
,

VW Golf 6 1.6 TDI so 99 000km -10

8 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999

Today 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 15:45 ,

VW Golf 1.4 -99

1 400 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 15:29 , ,

VW Polo 1.2 -05

3 050 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 14:41 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS -08 6 BRZINI BLUEMOTION

5 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 14:38 , ,

VW Passat tdi -01

2 600 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:36 , ,

VW T4 Caravelle -98 2.5 TDI

4 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 14:31 ,

VW Passat

11 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 14:03 Store , ,

VW PASSAT 1.6TDI HIGHLINE -16

17 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:08 , ,

VW POLO 1.4 BENZIN -04 KLIMA OD CH FULL

1 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:00 Store ,

VW POLO 1.6 TDI HIGHLINE -09

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 13:30 , ,

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:23 ,

VW TOURAN -05

3 550 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:16 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90KS

3 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 12:55 ,

VW Golf 2.0 DSG

5 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 12:17 , ,

VW Golf 1.6 dsg

Year: 2012
Mileage: 15 000 - 19 999
Today 12:15 Store , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 11:44 ,

VW Touareg

6 700 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:34 ,

VW TOURAN -06

4 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:54 ,

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 10:38 ,

VW Golf 6 1.6 TDI so 99 000km -10

8 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
Today 10:25 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin ne uvezuvan

4 400 EUR

Year: 2007
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 10:09
Линк
Store ,

VW Passat -15

77 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999

  • vw polo во категорија Automobiles
  • Vw passat во категорија Automobiles
  • Vw polo во категорија Automobiles
  • vw polo во категорија Automobiles
  • Vw polo во категорија Automobiles
  • VW Polo во категорија Automobiles
  • Vw passat во категорија Automobiles
  • Vw passat во категорија Automobiles
  • Vw во категорија Automobiles
  • Vw во категорија Automobiles

To the top