Македонски | Shqip | English |

golf 5 gt | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 13:30 , ,

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 11:25 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
19 Sep 18:49 Store , ,

VW GOLF 5 GT 2.0TDI -08 AUTOBERN

5 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Aug 23:45 ,

GOLF 5 2.0 GT Sport 170 ks 2008

6 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
11 Jul 22:37 , ,

Vw Golf 5 1.9 TDI 105 Ks DPF GT SPORT 2008 6 Berzi

5 555 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Jul 11:41 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 GOALL GT MODEL UNIKAT

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999

  • golf 5 gt во категорија Vehicles
  • Golf 5 GT во категорија Automobiles
  • Golf 5 gti во категорија Automobiles

To the top