Македонски | Shqip | English |

mercedes A class | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Oct 14:17 , ,

Mercedes-Benz A class 140

1 100 EUR

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
05 Oct 12:31 ,

Mercedes-Benz A class 140

1 150 EUR

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
01 Oct 13:16 ,

Mercedes-Benz A class 140

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
01 Oct 02:54 ,

Mercedes-Benz A Class 1.4 Benzin Mala Gradska Kola

2 200 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Sep 11:01 ,

Mercedes-Benz A class 140

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
27 Sep 22:55 ,

Mercedes-Benz A class 140

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
14 Aug 01:01 , ,

Mercedes-Benz 170 CDI - Classic - Full Oprema

2 550 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
29 May 02:16 ,

Mercedes A-class

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:58 ,

Mercedes benz

1 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 15 000 - 19 999
07 Mar 17:42 ,

Mercedes-Benz A class 160

4 450 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Aug 19:10 ,

Mercedes-Benz A150

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
20 May 22:20 ,

Mercedes-Benz S 320 cdi facelift

7 499 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
03 May 17:55 ,

Mercedes Benz A 170

2 700 EUR

Year: 2001
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Dec 16:44 ,

Mercedes A 170

2 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
29 Oct 16:43 ,

Mercedes-Benz A 180CDI

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
06 Oct 16:04 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI BUSINESS CLASS Avantgarde

17 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
04 Oct 10:43 , ,

Mercedes-Benz A170 CDI

3 450 EUR

Year: 2003
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Apr 18:32 ,

Mercedes E class 7G Tronic

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Apr 17:08 , ,

Mercedes A Class 1.6

2 450 EUR

Year: 1999
Mileage: 0 - 4 999
24 Apr 18:37 , ,

Mercedes A160 CDI AVANGARD

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:40 ,

Mercedes A 170 AVANTGARDE VERZIJA

2 750 EUR

Year: 2003
Mileage: 160 000 - 169 999
04 Mar 14:52 , ,

Mercedes A class 170 dizel

2 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 160 000 - 169 999
16 Jan 15:23 ,

Mercedes-Benz S Class 2007

18 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Oct 22:05 , ,

Mercedes A 170 Mnogu Socuvan

2 600 EUR

Year: 2000
Mileage: 170 000 - 179 999
16 May 19:54 , ,

MERCEDES-BENZ A KLAS

5 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
04 May 07:33 , ,

MERCEDES A CLASS ( W168 ) PREDNI PLOCKI

Year: 2003
Mileage: 35 000 - 39 999
20 Mar 16:31 , ,

Mercedes Benz A 190 elegance dolga verzija

2 800 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Jan 17:33 , ,

Mercedes Benz A Class 190 -01

3 700 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Oct 16:22 ,

KIA SORENTO 4x4 -06 EX 2.5

7 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Sep 11:16 , ,

Mercedes A class 150 -06

8 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 50 000 - 54 999
16 Aug 16:58 ,

Mercedes A Class 160 long version -01

3 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 140 000 - 149 999
18 May 09:08 , ,

Mercedes A class 170 -02

2 800 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
09 Apr 16:37 ,

Nov Mercedes-Benz A Class A 180 -16

Year: 2016
Mileage: 0 - 4 999
05 Feb 23:29 ,

Mercedes-Benz A Class 170 Elegance -00

3 200 EUR

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
25 Dec 17:31 , ,

Mercedes A 170 class -99

2 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
09 Nov 12:52 , ,

Mercedes A 170 cdi Reg do 11.2015

2 750 EUR

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
01 Nov 20:25 ,

Mercedes A 170 -03

3 000 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999


To the top