Македонски | Shqip | English |

panda | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 23:32 ,

Fiat panda

Year: 1998
Mileage: 80 000 - 84 999
Yesterday 12:02 Store , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI COSMO SPORT UNIKAT

4 499 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:58 Store ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Nov 12:14 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Nov 12:13 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Nov 13:02 ,

Fiat Panda -12 0.9 twin turbo 85ks Swiss Novo

4 650 EUR

Year: 2012
Mileage: 90 000 - 94 999
20 Nov 10:58 Store ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Nov 15:11 Store ,

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
18 Nov 04:46 , ,

FIAT CROMA 1.9 multijet -120 ks FACELIFT-6 brzni

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Nov 18:07 Store ,

Fiat Panda 1.2 i 4X4 2005

3 150 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Nov 00:36 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

1 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Oct 22:56 , ,

FIAT PANDA 1.3MULTIJET SWISS

4 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Oct 22:56 , ,

FIAT PANDA 1.3 MULTIJET SWISS

4 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Oct 21:03 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 159000km NOVA!! MAKS AUTO

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Oct 20:44 , ,

FIAT PANDA 1.3 MULTIJET SWISS

4 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Oct 08:07 Store ,

FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god

2 700 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 95 000 - 99 999
24 Oct 08:37 Store ,

FIAT PANDA 1.2 METAN CROSS

2 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
07 Oct 13:17 ,

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 207000km EDITION MAKSAUTO

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999

  • Panda во категорија Automobiles
  • Panda во категорија Automobiles
  • Panda во категорија Vehicles
  • panda во категорија Automobiles
  • panda во категорија Automobiles
  • panda во категорија All Category
  • panda во категорија Vehicles
  • panda во категорија Automobiles

To the top