Македонски | Shqip | English |

suzuki grand vitara | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 23:08 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 10:41 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
28 Oct 17:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Oct 12:45 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Oct 19:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Oct 07:07 ,

2007 Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 129 hp

7 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
23 Oct 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
22 Oct 13:57 Store ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 129 KS 2007 GODINA !!

6 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
02 Oct 16:37 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 tdci

7 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Price Reduced

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
21 Sep 21:44 Store ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Aug 20:09 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130ks 4x4 NOV MAKSAUTO

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
19 Jul 19:15 Store ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

7 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Feb 12:17 ,

Suzuki Grand Vitara 2.0TD Odlicna Sostojba

4 350 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:51 , ,

Skoda Octavia Neuvezena

7 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
20 Jan 10:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Jan 15:56 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddis 150.000 km CH

6 999 EUR Price Reduced

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
03 Nov 06:41 ,

Suzuki Grand Vitara

8 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
22 Sep 11:59 Store , ,

Ford Focus Golem izbor na Koli Karavan moze zamena

2 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Sep 19:30 ,

Mercedes Benz E270 -03

5 200 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Feb 15:53 , ,

Suzuki Grand vitara

6 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Dec 20:26 ,

Grand Vitara 1.9 130ks -07 extra 4x4

6 699 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Oct 20:21 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130KS 4X4 MAKS AUTO

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Jun 17:16 ,

Suzuki Grand Vitara najdobroto vo Makedonija

9 300 EUR

Year: 2011
Mileage: 50 000 - 54 999
14 Jun 20:27 ,

Suzuki Grand Vitara

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Jun 17:57 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
27 Mar 08:50 Store ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD FUL VIP AUTO

8 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999


To the top