Македонски | Shqip | English |

yamaha | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Motorcycles (over 50cc) | Cross/Enduro

Yamaha , 82
Honda , 2
Cagiva , 1
Husqvarna , 1
Lifan , 1
16 Nov 20:46 ,

Honda 125 mtx i yamaha 80cc

1 100 EUR

Year: 1985
04 Oct 14:56 ,

Yamaha

3 500 EUR

Year: 2008
30 Jul 20:02 , ,

Yamaha 125 YzR full kros

1 500 EUR

Year: 2001
15 Dec 13:40 ,

Yamaha WR

2 220 EUR

Year: 2005
07 Dec 19:39 ,

Yamaha DT

1 000 EUR

Year: 2001
18 Nov 18:57 ,

Yamaha yz450f -10

2 650 EUR

Year: 2010
30 May 00:42 , ,

YAMAHA YZF 450

Year: 1988
15 Dec 21:14 , ,

Yamaha XT660X

3 500 EUR

Year: 2005
15 Oct 21:38 ,

Yamaha

800 EUR

Year: 1983
06 Oct 16:04 ,

Yamaha Kros

Year: 2016
03 Oct 22:36 , ,

Yamaha rd 125

1 200 EUR

Year: 1985
16 Sep 14:36 ,

Yamaha DT

1 200 EUR

Year: 1989


To the top