Македонски | Shqip | English |

yamaha 125 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Motorcycles (over 50cc)

16 Nov 20:46 ,

Honda 125 mtx i yamaha 80cc

1 100 EUR

Year: 1985
30 Jul 20:02 , ,

Yamaha 125 YzR full kros

1 500 EUR

Year: 2001
03 Oct 22:36 , ,

Yamaha rd 125

1 200 EUR

Year: 1985
14 Nov 21:51 ,

Yamaha DT 125 R -92

900 EUR

Year: 1992
28 Oct 14:17 ,

Yamaha YZF R-125 -08

1 900 EUR

Year: 2008
25 Aug 22:56 ,

Kros dt 125

Year: 2008
29 Jun 07:56 ,

Yamaha DT 125

600 EUR Намалена цена

Year: 1986
To the top