Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности "GDP"

Број 1 за недвижности во градот

Агенција за недвижности "GDP" Прикажи повеќе
Агенција за недвижности "GDP"
[email protected] Hide More
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 83
Вчера 15:53

SE IZDAVA STAN ZA POGODEN KANCELARIJA VO CENTAR 80m2

450 ЕУР /месечно

Вчера 15:53

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ GRCKA AMBASADA

250 ЕУР /месечно

25 окт. 07:29

SE IZDAVA PRAZNA GARSONJERA VO VLAE 31m2

100 ЕУР /месечно

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ PIOM-RED KAFE

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA PRAZEN STAN 44m2 VO K.VOda

150 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN KAJ HOTEL RUSIJA 80m2

250 ЕУР /месечно

21 окт. 18:27

STAN OD 125M2 NA VODNO

148 000 ЕУР

21 окт. 18:25

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTA 1

250 ЕУР /месечно

25 јул. 00:51

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR GRADSKI DZID-BEKO

220 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NOV STAN VO KISELA VODA 60m2

200 ЕУР /месечно

23 јул. 13:42

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

350 ЕУР /месечно

23 јул. 12:57

SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 1

330 ЕУР /месечно

02 јул. 11:46

SE IZDAVA STAN 60m2 KAJ ZEBRA KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

17 јун. 13:43

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KAPISTEC

400 ЕУР /месечно

17 јун. 13:42

SE IZDAVA PRAZEN STAN KAJ ZEBRA SO KUJNA 180 EUR

180 ЕУР /месечно

NOV STAN OD 72M2 VO DEBAR MAALO

1 250 ЕУР

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN 47m2 TAFTALIDZE 1

250 ЕУР /месечно

Кон почеток