Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности лоцирана во Штип.

Ванчо Прќе 112

Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-20 од 20
29 дек. 12:10

Se prodava stan 34 m2 vo zgrada Porta Prolet

29 500 ЕУР

22 дек. 09:38

Nov stan na atraktivna lokacija

62 470 ЕУР

15 дек. 12:04

Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda

300 ЕУР /месечно

15 дек. 10:09

Nov stan vo Centar 74m2 i garazno mesto od 16m2

62 460 ЕУР

11 дек. 12:57

Nov stan na atraktivna lokacija vo Stip

66 880 ЕУР

11 дек. 09:36

Novi stanovi vo Centar

69 920 ЕУР

04 дек. 10:59

Stan vo 8mi Noemvri

42 000 ЕУР

03 дек. 20:51

Se prodava renoviran stan vo Centar

50 000 ЕУР

03 дек. 19:41

Se izdava stambeno-deloven prostor vo Centar

250 ЕУР /месечно

03 дек. 10:13

Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Centar

300 ЕУР /месечно

Кон почеток