Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.

ул. Климент Охридски бр. 25

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 301
Денес 18:22

Renovirana kuka Centarso moznost za nadgradba

100 001 ЕУР

30 јун. 12:48

Kaj OU Trifun Panovski, se izdava ponov trosoben stan

280 ЕУР /месечно

28 јун. 13:05

Badembalari prv kat od kuka so mal dvor

12 500 ЕУР

28 јун. 11:47

Badembalari kuka 49m2 so dvor 53m2

10 900 ЕУР

23 јун. 17:31

Nova Bitola se izdava opremen stan so edna splana soba

250 ЕУР /месечно

18 јун. 09:48

Centar se izdava opremen stan sloboden od 08.06.2022

350 ЕУР /месечно

16 јун. 10:15

Kaj OU Trifun Panovski se izdava nov stan od 01.08.2022

250 ЕУР /месечно

07 јун. 18:46

Pod Pazarot se iznajmuva stan so 2 spalni renoviran

500 ЕУР /месечно

07 јун. 18:41

Centar se izdava od 08.08.2022 opremen nov trosoben stan

350 ЕУР /месечно

28 мај 09:31

ARM se izdava nov opremen stan so 1 spalna soba

300 ЕУР /месечно

23 мај 09:50

Nova Bitola se izdava ednosoben stan za najmnogu 3 lica

300 ЕУР /месечно

14 мај 10:19

Se izdava dvospratna opremena kuka kaj Nova bolnica

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации