Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.

ул. Климент Охридски бр. 25

Битола

Ads In Store

Сите 1-50 од 285
30 јун. 12:20

KUKA 4 KATA PO 62m2 SO DVOR 260m2 BRUSNICKA

84 500 ЕУР

26 јун. 13:20

SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN NA PARTIZANSKA

11 000 МКД

26 мај 11:31

NOVA BOLNICA 54m2 BALKON PODRUM p4KAT parking

30 500 ЕУР

14 мај 12:03

K2027 KAJ STARSKI DOM STAN 60M2 I PODRUM 24M2

18 900 ЕУР

14 мај 10:27

CENTAR MANSARDA 39M2 LIFT BEZ PODRUM I BALKON

25 900 ЕУР

05 мај 12:12

OBLASTA SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN LIFT 1 SPALNA

210 ЕУР /месечно

30 апр. 13:18

SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN TROSOBEN STAN CENTAR

180 ЕУР /месечно

25 апр. 11:59

CENTAR STAN+ 41+5+4М2 PVC BLINDOR LIFT

34 900 ЕУР

25 апр. 11:56

DO GRADSKI PAZAR STAN NA PRV KAT 69+5+8m2

45 000 ЕУР

16 апр. 10:27

BELA CESMA DUPLEKS 40+42m2 BALKON 4KAT 3SPALNI

32 000 ЕУР

13 апр. 10:28

NOVOGRADBA,od 46 do 66m

690 ЕУР

26 мар. 12:13

SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN KAT SO POSEBEN VLEZ

180 ЕУР /месечно

26 мар. 12:13

CENTAR STAN 105m2 MOZI DA SE DELI NA 2 STANA

69 000 ЕУР

Кон почеток