Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Јоцо мес

Преработка на месо и трговија со месо.
Преработка на месо и трговија со месо.
Локација на објектот во Зелено пазарче.

11 Октомври, блок 7, бр 11

Centar, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-1 nga 1
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione