Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 2985
Dje 14:51

Stan od 51m2 vo Singelic

27 000 EUR

Dje 14:39

STAN OD 51m2 VO SINGELIC

27 000 EUR

Dje 13:47

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 EUR

Dje 13:33

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 EUR

13 Pri 13:43

Trokatna kuka so sreden dvor

550 000 EUR

13 Pri 13:39

Cetirisoben stan vo Karpos 4

93 000 EUR

05 Pri 15:38

Novogradba od 59m2 vo opstina Karpos

62 500 EUR

05 Pri 12:09

Trosoben stan vo Aerodrom

79 000 EUR

05 Pri 09:45

Stan novogradba od 52m2 vo Karpos

55 200 EUR

16 Mar 10:22

Se izdava odlicen dvosoben stan kaj Kala

220 EUR /muaj

05 Mar 11:31

Novogradba od 84m2 vo opstina Karpos

97 400 EUR

02 Mar 20:44

STAN SO 1 SPALNA SOBA VO KISELA VODA

45 000 EUR

01 Mar 12:04

Trosoben stan kaj Univerzalna

150 000 EUR

17 Shk 12:38

Stan vo Centar so dve spalni sobi

95 400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione