Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

КАЗА МИА - М

,,НИЕ ГО ИМАМЕ КЛУЧОТ ОД ВАШИОТ НОВ ДОМ"'

ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ,
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ,
НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА :
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....),
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА.
ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ.
ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"

Партизански Одреди бр.43б/8

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1386
21 Pri 18:26

Baraka vo Lisice na odlicna lokacija

65 000 EUR

21 Pri 18:18

Dvosoben stan novogradba vo Vlae 46m2

43 700 EUR

06 Pri 12:06

Baraka so garaza blizu gimnazija Nova

150 000 EUR

01 Pri 23:49

Kuka vo Volkovo so ovostarnik 1000m2

65 000 EUR

01 Pri 23:47

Kuka vo Kozle so markica za gradba

150 000 EUR

15 Mar 14:04

Kuka od 405m2 vo Kapistec Kozara

350 000 EUR

25 Shk 08:40

DVOSOBEN STAN KISELA VODA 39 M2 !!!

41 730 EUR

11 Jan 14:07

ODLICEN CETIRISOBEN STAN KAPISTEC 85m2

97 750 EUR

16 Dhj 10:53

NOV STAN 56m2 SO 2 SPALNI

60 000 EUR

16 Dhj 10:36

NOV STAN 39m2 JUZNA STRANA SO SPALNA

41 500 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione