Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО

ДОВЕРБА,КВАЛИТЕТ.......

Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран.

Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо:
- дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо.
Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.

Каменот бб

Bogdancë, Gjevgjeli

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-10 nga 10
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione