Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

City Partner

Вашиот градски партнер за недвижнини

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Centar, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1220
11 Pri 03:38

EKSTRA LUX DUPLEKS VO CRNICHE

1 200 EUR /muaj

13 Mar 08:44

STAN NA EKSTRA LOKACIJA VO STROG CENTAR

230 EUR /muaj

KANCELARII VO STROG CENTAR

150 EUR /muaj

09 Mar 10:02

ODLICHEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

240 EUR /muaj

05 Shk 20:05

SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA CHENTO

220 000 EUR

01 Shk 15:21

ODLICEN STAN ZA EKSTRA CENA

220 EUR /muaj

21 Jan 15:25

EKSTRA STAN VO TAFTALIDZE 1

1 100 EUR

24 Dhj 10:05

OPREMEN DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

270 EUR /muaj

24 Dhj 09:57

OPREMEN DVOSOBEN STAN PO SUPER CENA CENTAR

165 EUR /muaj

24 Dhj 09:53

ODLICEN NOV STAN VO VLAE 76m2

66 000 EUR

24 Dhj 09:48

PREKRASEN STAN VO N LISICE

280 EUR /muaj

24 Dhj 09:44

OPREMEN 4 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

130 000 EUR

24 Dhj 09:43

OPREMEN 4 SOBEN STAN -DUPLEX VO AERODROM

280 EUR /muaj

16 Dhj 15:30

ULTRA MODEREN NOV STAN

1 300 EUR

18 Nën 13:15

NOV DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR RAMSTORE

240 EUR /muaj

18 Nën 12:17

PRAZEN STAN VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

220 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione