Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Family House

Aгенција за недвижности Family House

Jane Sandanski 61

Aerodrom, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 464
09 Maj 09:45

Kuka vo Gevgelija od 58m2

45 000 EUR

09 Maj 09:36

Kuka vo Gevgelija od 58m2

45 000 EUR

06 Maj 12:39

DVOSOBEN STAN VO HIPODROM

33 750 EUR

06 Maj 12:37

SE PRODAVA KUKA VO VOLKOVO

66 000 EUR

03 Maj 09:24

TROSOBEN STAN VO RASADNIK

900 EUR

03 Maj 09:23

Se prodava trosoven stan vo Nerezi

1 100 EUR

26 Pri 12:22

KUKA VO NASELBA LISICE

44 500 EUR

21 Pri 11:47

Family House izdava garsonjera vo Micurin

9 500 MKD /muaj

20 Pri 14:47

Dvosoben stan vo Kisela Voda

1 100 EUR

20 Pri 14:47

Dvosoben stan vo Kisela Voda

1 150 EUR

16 Pri 14:19

SE IZDAVA TROSOBNA PRAZNA KUKA VO VLAE

170 EUR /muaj

09 Shk 10:42

SE IZDAVAAT DVA MALI STANA VO DEBAR MAALO

250 EUR /muaj

06 Shk 13:31

TROSOBEN STAN VO AERODROM

53 600 EUR

03 Shk 13:28

TROSOBEN STAN POTKROVJE VO CENTAR

1 100 EUR

03 Shk 13:03

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kozle

230 EUR /muaj

30 Jan 13:13

Dvosoben stan vo Taftalidze 1

55 000 EUR

29 Jan 11:21

GOLEM STAN VO TAFTALIDZE 1

1 150 EUR

28 Jan 09:28

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM

10 000 MKD /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione