Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ASTORIA NEDVIZNOSTI

Едноставно најдобри!!!

Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот.
Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто!
Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил.
Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите.
Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура.
- продавање на куќа во Водно
- издавање на луксузен стан на Водно
- двособен стан во новоградба Карпош
- одлична куќа во Козле
- издавање на модерно опремен стан во city garden
- издавање на модерен стан во комплекс мида
- продавање на луксузна куќа во злокуќани
Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба.
Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас.
Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга.
Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом.
Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби.
Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!

Ул “Аминати трети„ бр 65

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 3090
10 Sht 13:22

Kuka vo Taftalidze 1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione