Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje

Karposh, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1382
Dje 16:46

Namesten trosoben 80m2 Centar MVR

500 EUR /muaj

Dje 11:04

Stan 47m2 vo Taftalidze Vero 2

78 500 EUR

27 Qer 17:06

Trosoben stan od 92m2 Vodno

124 200 EUR

27 Qer 10:46

STAN OD 49M2

40 500 EUR

24 Qer 17:53

Se izdava namesten stan vo Karpos 4

220 EUR /muaj

24 Qer 14:49

Trosoben stan od 94m2 vo Aerodrom

97 000 EUR

24 Qer 14:44

Kuka vo Bardovci 200m2 plac 900m2

149 000 EUR

24 Qer 13:59

Trosoben stan 80m2 Centar kaj MVR

450 EUR /muaj

24 Qer 12:54

Stan od 62m2 vo Kisela Voda

79 500 EUR

22 Qer 12:48

Stan od 39m2 vo Centar

69 800 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione